ERASMUS DAYS 2019

Erasmus+ Programının tanınırlığını ve Erasmus+ projelerinin görünürlüğünü artırmak amacıyla 2017 yılından bu yana  Ekim ayı içerisinde Erasmus Günleri (Erasmusdays) etkinlikleri düzenlenmektedir. Erasmus Günleri bu yıl 10-11-12 Ekim tarihlerinde tüm Avrupa ülkeleri ile birlikte eş zamanlı olarak gerçekleştirilecektir.

Bu doğrultuda, Erasmus+ programından yararlanmış üniversite öğrencileri, gönüllüler ve proje yararlanıcılarının katılımıyla Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde “Erasmus Günleri 2019” etkinliği gerçekleştirecektir. Bu kapsam dahilinde, üniversitemiz bünyesinde Erasmus+ faaliyetlerine katılmış olan siz değerli öğrencimizin de bu etkinliğe davetli olduğunu bildirmekten mutluluk duyarız.

Gidiş – dönüş tren biletleri ve öğle yemeği masrafları Ulusal Ajans tarafından karşılanacak olan bu günübirlik etkinliğe katılmak isteyen öğrenci veya mezunlarımızın aşağıda belirtilen sorulara yanıt veren bir maille (berk.kocak@ufuk.edu.tr adresine) en geç 15 Eylül 2019 tarihine kadar bize dönüş yapmaları beklenmektedir.

 

Öğrencinin Adı Soyadı:  
Öğrenci Eposta Adresi:  
Öğrenci Cep Telefonu:  
Bölümü:  
Gittiği Ülke:  
Öğrenci T.C. Kimlik Numarası: